Meeste võistluse liidriks tõusis Joonas Juan Turba, kes kolme viimase raja birdie toel sai kirja täna 69 lööki ehk -3 ning kahe päeva kokkuvõttes liidrikoht tulemusega -4. Klubikaaslane Ken-Marten Soo (EGCC) mängis täna -1 ning jääb Turbast maha kolme löögiga.

Kolmandaks tõusis täna kõva tõusu teinud tiitlikaitsja Carl Hellat (Niitvälja Golfiklubi), kes sai kirja samuti -1 ja kogutulem tal +3 ehk liidrist maas seitsme löögiga.

Eilse päeva järel liidrikohta jaganud Kevin Christopher Jegers (Niitvälja Golfiklubi) mängis täna, kõva pettumuse ennekõike talle endale valmistanud ringi – numbriliselt 78 lööki ja langemine neljandaks. Jegers jääb Hellatist maha hetkel siiski vaid kahe löögiga.

Viiendat-kuuendat kohta hoiavad Richard Teder (EGCC) ja Timo Raukas (Niitvälja Golfiklubi), kes mõlemad mängisid täna 76 lööki ja nende kahe päeva tulem on +7.

Naiste arvestuses kindlustas liidrikohta Anete Liis Adul (EGCC), kes kolme birdie toel mängis välja tulemi +1. Kokku tal kirjas +5. Talle järgnevad kohaliku, Saaremaa Golfiklubi mängijad Karola Soe ja Triin Marleen Ustal. Soe täna 76 lööki ja kokku +12 ning Ustal 86 lööki ja +22.

Homne finaalpäev algab kell 9.00. Parimad stardivad rajale 11 paiku, mil alustab ülekannet ka TV6. Kes teleka ees ei saa olla neil on võimalus jälgida ülekannet TVPlay vahendusel siit.