Meeste võistluse liidriks tõusis Joonas Juan Turba, kes kolme viimase raja birdie toel sai kirja täna 69 lööki ehk -3 ning kahe päeva kokkuvõttes liidrikoht tulemusega -4. Klubikaaslane Ken-Marten Soo (EGCC) mängis täna -1 ning jääb Turbast maha kolme löögiga.

Kolmandaks tõusis täna kõva tõusu teinud tiitlikaitsja Carl Hellat (Niitvälja Golfiklubi), kes sai kirja samuti -1 ja kogutulem tal +3 ehk liidrist maas seitsme löögiga.

Eilse päeva järel liidrikohta jaganud Kevin Christopher Jegers (Niitvälja Golfiklubi) mängis täna, kõva pettumuse ennekõike talle endale valmistanud ringi – numbriliselt 78 lööki ja langemine neljandaks. Jegers jääb Hellatist maha hetkel siiski vaid kahe löögiga.

Viiendat-kuuendat kohta hoiavad Richard Teder (EGCC) ja Timo Raukas (Niitvälja Golfiklubi), kes mõlemad mängisid täna 76 lööki ja nende kahe päeva tulem on +7.

Naiste arvestuses kindlustas liidrikohta Anete Liis Adul (EGCC), kes kolme birdie toel mängis välja tulemi +1. Kokku tal kirjas +5. Talle järgnevad kohaliku, Saaremaa Golfiklubi mängijad Karola Soe ja Triin Marleen Ustal. Soe täna 76 lööki ja kokku +12 ning Ustal 86 lööki ja +22.

Homne finaalpäev algab kell 9.00. Parimad stardivad rajale 11 paiku, mil alustab ülekannet ka TV6. Kes teleka ees ei saa olla neil on võimalus jälgida ülekannet TVPlay vahendusel siit.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid