Tallinna Veepuhastusjaama territooriumil startiv ja ümber Ülemiste järve kulgev 13,8 km ring pakub unikaalse, vaid üks kord aastas avaneva võimaluse joosta vahetult ümber Tallinna joogivee reservuaari.

13,8 km pikkusel distantsil oli ajaga 46.53,2 kiireim Karel Hussar, kes edestas 5,2 sekundiga Jaanus Kallastet. Kolmas oli Janar Juhkov (+1.43,0). Naistest võitis Maria Veskla ajaga 54.13,5. Kokkuvõttes krooniti meestest Delfi järvejooksude sarja võitjaks Kallaste ja naistest Veskla.


Enne võistlust: Delfi Järvejooksude sarjas on kokku neli eri pikkuse ja emotsioonidega jooksu, mis toimuvad sarja 18. hooajal muudetud järjekorras. Sari algas 19. mail Harku järvejooksuga, kus võitis esikoha Raido Mitt. Suvejooksu ümber Saadjärve võitsid meestest Jaanus Kallaste, naistest Lily Luik. Juuli lõpus Pühajärvel toimunud kolmandal etapil võidutsesid Kallaste ja Marion Tibar.

Kõigile järveringidele on oodatud ka kepikõndijad, iga lõpetajat ootab medal. 2019. aastal on Delfi Järvejooksude medalite kujundus inspireeritud tegevustest, mida saab harrastada sarja kuuluvatel järvedel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid