"Taastumine on läinud oodatust kiiremini. Arstid ütlesid alguses, et 5-6 nädalaga saan alles korralikult liikuma hakata, aga nelja nädala möödudes tegin juba esimesi hüppeid. Need harjutused, mis füsioterapeut ette andis, sain algusest peale valuvabalt teha," kommenteeris 10. juulil põlvelõikusel käinud Täht oma füüsilist seisu Delfile ja Eesti Päevalehele.

"Trennis juba vaikselt ründan, aga midagi mängulist pole kaasa teinud, kui eilne libero rollis olemine välja arvata. Servinud olen, aga bloki liikumist mitte - küljelt küljele liikumine on meniskivigastuse tõttu natuke keerulisem."

Homme enne äralendu Tallinnasse teevad "sinilõvid" Istanbulis veel kerge treeningu. Kolmapäev on mängijatele vabaks antud ning neljapäeval jätkatakse treeningutega.

Järgmised kontrollkohtumised peab Eesti 28.-30. augustini Soomes põhjanaabritega ning 4. ja 5. septembril kodus Valgevenega. EM-finaalturniiri alustab Eesti 13. septembril Rotterdamis Poola vastu. Meie alagruppi kuuluvad veel ka Holland, Tšehhi, Ukraina ja Montenegro. Kaheksandikfinaali pääsevad kuueliikmeliste alagruppide neli paremat.