Ateena olümpiahallis enam kui 18 000 pealtvaataja ees peetud kohtumisel võitsid kreeklased avaveerandi 19:17 ja poolajaks oldi juhtimas 38:31. Serbia suutis teise poolajaga kaotusseisu vähendada ning kuna normaalaja lõpuks oli tablool viiginumbrid 72:72, ootas ees lisaaeg. Lisaaeg kuulus numbritega 13:8 Serbiale, kes sai lõpuks 85:80 võidu.

Üleplatsimeheks kerkis serblaste Bogdan Bogdanovic 28 punktiga. Võimsa kaksikduubliga sai hakkama Nemanja Bjelica, kes kogus 18 silma ning 14 lauapalli. Denver Nuggetsi tähele Nikola Jokicile anti puhkust, teda asendanud Nikola Milutinov panustas võitu 14 punkti.

Kreeklaste ründemängu vedasid vennad Antetokounmpod. Lõppenud NBA põhihooaja kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Giannis tõi 20, vend Thanasis 17 punkti.

MM-i üheks suursoosikuks peetav Serbia kindlustas Kreeka alistamisega Akropolise turniiri võidu. Kreeka sai teise koha, kolmandaks jäi Türgi, kes alistas viimases kohtumises 72:70 Itaalia.

Kreeka jaoks algab MM-finaalturniir 1. septembril mänguga Montenegro vastu. Veel kohtutakse F-alagrupis Brasiilia ja Uus-Meremaaga. Serbia kuulub D-gruppi Itaalia, Angola ja Filipiinidega.