Mängu saatus otsustati sisuliselt juba avaveerandiga, mille Eesti kaotas koguni 6:30 (!). Teine periood möödus tasavägiselt, kuid poolajapausile mindi siiski 26-punktilises kaotusseisus (32:58). Teise poolaja esimese viie minuti jooksul ei tabanud Eesti mängijad ühtegi viset ja kolmanda veerandi lõpuks oli vahe kärisenud juba 37 silmale (40:77). Viimasel veerandil suutsid eestlased kaotusseisu kahe punkti võrra vähendada.

Eestlased tabasid mängust viskeid vaid 28,4 %-ga (23/81), Põhja-Makedoonia vastav näitaja oli 54% (34/63). Meie resultatiivseim oli 8 punkti toonud Hugo Toom. Kerr Kriisa viskas 7 punkti, kuid sai üheksast kaugviskest sisse vaid ühe. 6 punkti lisasid Hannes Saar, Andres Matute Perner ja Kasper Suurorg.

Laupäevases 5.-8. koha mängus kohtub Eesti koondis kell 16.15 Iisraeli ja Rootsi vahelise mängu kaotajaga.

Eesti meeskond oli alagrupiturniiril saanud neli võitu ja ühe kaotuse (Belgiale) ning lõpetas A-grupi Poola järel teisena. Põhja-Makedoonia saavutas B-alagrupis esikoha, võites kõik viis mängu. Nendega samasse gruppi kuulusid Iirimaa, Ukraina, Gruusia, Slovakkia ja Taani.