Kohtumise kõige jõhkram moment sündis 76. minutil, mil Sevilla prantslasest kaitsja Joris Gnagnon toorutses Liverpooli 18-aastase ääreründaja Yasser Larouci kallal.

Gnagnon oli selgelt vihane mõni hetk varem toimunud olukorra peale, kus Jordan Hendersoni kahjuks viga ei vilistatud ja Larouci edasi mängis - ning kaotas enesevalitsuse. Kohtunik näitas 22-aastasele Gnagnonile otse punast kaarti.

Kired olid möllanud juba esimesel poolajal, kui Ever Banega küünarnukiga Harry Wilsonile äsas.

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp oli kohtumise järel kogu Sevilla meeskonna peale vihane, kuid ei soostunud liiga palju ütlema. "Soovin kunagi veel Hispaaniasse puhkusele sõita. Praegu on veel liiga varajane osa hooajast, et pealkirjadesse sattuda."

Larouci viidi platsilt minema kanderaamil, hiljem nähti teda meeskonna bussi minemas karkudel, jalg lahases.

Gnagnon otsustas oma käitumise eest ka avalikult vabandada.

Sevilla võitis kohtumise lõpuks Nolito ja Alejandro Pozo väravatest 2:1. Liverpooli tabamuse eest hoolitses Divock Origi.