446 pealtvaataja ees peetud kohtumises oli kaks väravat kolmest löödud juba seitsmendaks minutiks. Kolmandal minutil sahistas võrku Henrik Pürg, seitsmendal minutil jõudis sihile Markus Poom. 46. minutil sai jala valgeks ka Martin Miller.

Teises kell 19 alanud kohtumises sai FCI Levadia 3:0 jagu FC Kuressaarest. 29. minutil lõi Elari Valmas omavärava, avapoolaja üleminutitel lõi Levadia teise värava Maksim Podholjužin, 81. minutil skooris Karl Rudolf Õigus.

Päeva esimeses mängus sai Narva Trans 3:2 võidu Viljandi Tuleviku üle. Kaimar Saagi esimese minuti värav viis Tuleviku juhtima, kuid ameeriklase Eric Lemond Mc Woodsi kübaratrikk tegi juba vaheajaks tabloole 3:1 - väravad sündisid 30. 41. ja 45.+2. minutil, viimane neist penaltist. 72. minutil vähendas Viljandi kaotusseisu minimaalseks Tanel Lang.

Liigatabelis püsib Flora viiepunktine edumaa Levadia ees. Paide ja Kalju kaotavad kolmanda-neljandana Levadiale seitsme silmaga.