Žalgirise klubi pressiteates seisab, et pärast rekordilist publikuarvu eelmisel hooajal, värvub ka uuel hooajal Kaunas Arena tribüün rohe-valgeks.

Koheselt müüdi ära kõik 6000 hooajapiletit, kusjuures 82% eelmise hooaja piletiomanikest on saalis ka eelolevast sügisest.

Kaunas Arenal on korvpallimängudeks ca 15 500 istekohta.

Selle nädala neljapäevast kuni 22. juuli kella 23.59ni on võimalik tellida täiendavalt hooajapileteid. Klubi sõnul näidatakse sellega üles tänutunnet fännidele, kes neid kirglikult toetavad.

Kümned Žalgirise fännid on endale juba pileti broneerinud ka Kalev/Cramo vastu hooaja avalahinguks.

"Uus hooaeg toob palju kõvatasemelisi mänge ja enneolematuid võitlusi, sest Euroliigat on laiendatud kahe meeskonna võrra ja hooajapileti soetanu näeb enam mänge," kinnitati pressiteates.
Lõpuni kinnitamata andmetel on Žalgirise esimeses meeskonnas uuel hooajal Alex Perez, Lukas Lekavičius, Rokas Jokubaitis, Marius Grigonis, Thomas Walkup, Edgaras Ulanovas, Artūras Milaknis, Nigel Hayes, Paulius Jankūnas, Jock Landale, Zach LeDay ning Martinas Geben.

Nimekirjas pole veel mängijaid, kel lootust teisest meeskonnast liikuda esindusmeeskonda. Nende seas on üheks favoriidiks ka eestlane Kerr Kriisa.

8. septembri Žalgirise kohtumise Tallinnas Kalev/Cramoga korraldab Ekspress Meedia, pileteid saab osta SIIT.

Ürituse partnerid on: esitleja Betsafe; lisaks Eften Capital, G4S, Sportland, Laine Spa Hotell, Taffel, Maks ja Moorits.