Minkovski jooksis isiklikuks rekordiks 21,15 (taganttuul 1,7 m/s), Eesti läbi aegade edetabelis tõusis ta kuuendaks. Minkovski varasem tippmark oli eelmisel aastal joostud 21,34.

Henri Sai aeg oli 21,40 (+1,3) ja sellega on ka temal poolfinaalipilet olemas. Kõikide eeljooksude peale näitas kiireimat aega sakslane Elias Gör (21,07), Minkovski jagas 4.-5. kohta, Sai aeg oli paremuselt 12.

Poolfinaalid joostakse laupäeval algusega kell 12.10, kokku on kolm jooksu.

Noormeeste kuulitõuke finaalis sai Kevin Sakson seitsmenda koha. Kui eilsel eelvõistlusel viis Sakson oma kuulitõuke isikliku rekordi 18.45ni, siis täna uuendas ta rekordit veel kahel korral. Esmalt viis Sakson isikliku tippmargi 18.71ni ja seejärel juba 18.90ni. Kuulitõuke võitis tulemusega 21.32 valgevenelane Aleh Tamaševitš.

Hommikul toimunud kettaheite kvalifikatsioonis jäi Sakson tulemusega 54.99 esimesena lõppvõistluselt eemale ja sai kokkuvõttes 13. koha.

Marleen Mülla sai teivashüppe eelvõistlusel 3.90ga 18. koha ja jäi napilt lõppvõistluselt eemale.

Lukas Lessel sai 400 m tõkkejooksu eeljooksus ajaga 53,76 19. koha ja poolfinaali ei pääsenud.

Annika Emily Kelly sai vasaraheite kvalifikatsioonis tulemusega 56.35 20. koha.