Tänaku ülekaal oli võimas. Saarlane edestas teise koha saavutanud Hyundai pilooti Andreas Mikkelseni koguni 1.03,5. Seejuures sai Tänak ralli jooksul ka 10-sekundilise ajatrahvi ning pühapäevasel teisel katsel lõhkes tema autol ka rehv.

„See oli suurepärane nädalavahetus. Oli suurepärnae näha nii palju publikut. Eestlased on tõesti rallirahvas ja on suurepärane näha, et selline võistlus siin toimub. Hea oli näha ka tehasetiime. Tehakse palju tööd ja tulemus on kompliment kõigile. Soome rallil saab olema esimesena teele minemine keeruline,“ sõnas Tänak nädalavahetuse kokkuvõtteks.

Kolmandana kerkis poodiumile Citroeni piloot Esapekka Lappi. Neljandaks tuli Elfyn Evans M-Spordil ja viiendaks Craig Breen Hyundail. M-Spordi Ford Fiesta WRC-autoga kihutanud Markko Märtin lõpetas võistluse kuuendana. Seega jäi kogenud Eesti rallimees alla ainult Soome ralliks valmistuvatele tipp-pilootidele.

R5 arvestuses tuli võitjaks 17-aastane norralane Oliver Solberg. Selles arvestuses oli teine Rainer Aus.