Tänak sõitis kogu tänase päeva teepuhastaja rollis. Avakatsel näitas eestlane head minekut, saades enda nimele kohe katsevõidu. Tema lähimaks jälitajaks oli Evans, kes kaotas 5,8 sekundiga. 21,4 sekundiga kaotanud Märtin oli seitsmes.

Teisel katsel jätkus Tänaku hea hoog, kes sai teise katsevõidu järjest. Probleem tabas aga Evansit, kes lõhkus hüppelt maandudes gaasipedaali ning kaotas katsega 48,1 sekundit. Kahe katse järel edestab Tänak teisel kohal olevat Mikkelseni 18,1 sekundiga. R5 masinate klassis on võimsas hoos 17-aastane Oliver Solberg, kes edestab Teemu Sunineni koguni 23,2 sekundiga.

Kolmandal kiiruskatsel näitas taas parimat minekut Tänak. Eestlase kiiruskatsete võitude seeria sai otsa neljandal kiiruskatsel, kus eestlane jäi 0,2 sekundiga alla Mikkelsenile.

Põnev heitlus oli käimas Ford Fiesta WRC-autodega sõitvate Markko Märtini ja Georg Grossi vahel. Kuuendat kohta hoidev Märtin edestas Grossi 9,6 sekundiga. Neljas kiiruskatse oli seejuures esimene, kus Gross suutis Märtinit edestada.

Viies katse sai aga Grossi jaoks saatuslikuks. Nimelt lõhkus mees hüppelt maandumisel põhjakaitse ja oli sunnitud katse katkestama. Järjekordse katsevõidu sai ralli üldliider Tänak.

Kuuendal katsel samuti üllatusi ei juhtunud ja järjekordse võidu sai Tänak. R5 klassist oli taas kiireim Solberg, üldarvestuses kerkisid ühe koha võrra nii Rainer Aus kui ka Teemu Suninen.

Pärast kuuendat katset määrati Tänakule ja Järveojale 10-sekundiline ajatrahv, sest mehed hilinesid ühe minuti jagu vaheajapunkti. Üldjärjestuses see muutusi siiski ei toonud.

Seitsmes ja kaheksas katses möödusid sarnaselt varasematele. Tänak võidutses mõlemal katsel. Ainsa muudatusena esikümnes pääses Evans seitsmendal kiiruskatsel Breenist mööda, tõustes ise neljandaks.

Päeva lõpetas Elva sõidetud linnakatse (1.78km), mille võitis Evans. Talle järngesid Mikkelsen ja Tänak. Head minekut näitasid R5 klassi sõitjad, kui Rainer Aus sai neljanda ja Karl Martin Volver seitsmenda aja. Homseks päevaks on Tänakul kindel edu Mikkelseni eel. Neile järgnevad Lappi, Evans ja Breen. R5 klassis on liider Oliver Solberg, kes on üldarvestuses koguni kuues. Temast jääb napilt maha Märtin.