43-aastane Klitško oli koos perega sõitmas Hispaanias Mallorca saare lähistel jahiga, kui sõiduvahend ootamatult põlema läks. Kohalik rannavalve suutis õnneks kiirelt reageerida ja jahil viibinud inimesed päästa. Ükski isik viga ei saanud. Hiljem selgus, et tuli sai alguse masinaruumist.

"Olge ettevaatlikud selle osas, mida soovite. Minu soov saada natukene adrenaliini võttis liiga järsu pöörde," kirjutas Klitško sotsiaalmeedias. "Meie pühapäevaõhtune paadireis lõppes põlenguga ning mu pere ja sõprade päästmisega kohaliku rannavalve poolt. Muretseda pole põhjust, oleme kõik terved."

Klitško käis viimati ringis 2017. aasta 29. aprillil, kui ta kaotas Wembley staadionil 11. raundi tehnilise nokaudiga Anthony Joshuale. Endine olümpiavõitja ja maailmameister pidas särava karjääri jooksul 69 kohtumist, millest võitis 64. 53 neist tulid nokaudiga.