Tartu alistas võõrsil 5:2 Narva Transi. Tammeka asus 10. minutil Sten Reinkorti tabamusest juhtima, kuid juba 12. minutil viigistas Nikita Mihhailov seisu. Tammeka sai taas ette Andre Paju 21. minuti väravast. 39. minutil tegi tartlaste poolel veel skoori Patrick Genro Veelma ning 45.+1. minutil Mihkel Järviste.

Teisel poolajal suutis Aleksandr Zakarliuka esmalt vähendada Transi kaotusseisu 2:4 peale, kuid Reinkorti 70. minuti tabamus vormistas lõppseisu 5:2 tartlastele.

Paide Linnameeskond teenis võidupunktid Maardus, kus kohalik Linnameeskond seljatati 4:1. Ander Ott Valge viis Paide 15. minutil juhtima. Seejärel suurendasid Paide eduseisu Alassana Jatta 22. minutil, Yann Michael Yao 36. minutil ning Sander Sinilaid 50. minutil. Maardu auvärava lõi Vitali Gussev 67. minutil.

Paide püsib tänu võidule pingsalt esikolmiku kannul. Tartu võit aga tähendab, et tabeli keskosas on Trans, Kuressaare, Tammeka ja Viljandi Tulevik ainult kolme silma sees.

Tabeliseis 17. vooru järel: 1. FC Flora 43 punkti, 2. FCI Levadia 41, 3. Nõmme Kalju 37, 4. Paide Linnameeskond 36, 5. Narva Trans 18, 6. FC Kuressaare 16, 7. Tartu Tammeka 15, 8. Viljandi Tulevik 15, 9. Tallinna Kalev 9, 10. Maardu Linnameeskond 9.