Kodumeeskond läks kohtumist juhtima juba 5. minutil Maximiliano Ugge tabamusest. Poole tunni möödudes olid ette aga pääsenud narvalased, kui värava said kirja nii Aleksandr Zakarlyuka kui ka Eric McWoods. Transi 2:1 eduseisul mindi ka vaheajale.

Teist poolaega alustas paremini Kalju. 60. minutil suutis Robert Kirss seisu viigistada. Kaks minutit hiljem oli Kaljul suurepärane võimalus minna matši juhtima, kuid Ugge eksis penaltil. Vigade paranduse tegi aga Liliu, kelle värav tõi Kaljule 3:2 võidu.

Kalju ja Trans kohtusid omavahel tänavu juba kolmandat korda ja valitseva meistri jaoks oli see alles esimene võit narvalaste üle. 30. märtsil leppisid klubid 0:0 viiki, Tipneri karikasarja finaalis sai lisaajal 2:1 võidu kätte Trans.

Kalju hoiab Premium liigas kolmandat kohta 31 silmaga, viiendal positsioonil paikneval Transil punkte kogutud 15.