Flora läks kohtumist juhtima 11. minutil, kui täpne oli Markus Poom. Herol Riiberg lisas 16. ja 37. minutil kaks tabamust ning Flora pääses poolajaks 3:0 ette.

Jaapanlane Kotaro Amemiya lõi teise poolaja alguses ühe värava tagasi, ent kolm minutit hiljem oli Flrora juba ees 5:1 tänu Erik Sorga ja Märten Kuuse väravatele. Flora lõi Maardu võrku lõpuks kaheksa palli, kui 74. minutil sai Sorga kirja teise tabamuse, 84. minutil sai jala valgeks Frank Liivak ja 91. minutil vormistas lõppseisu Mihkel Ainsalu.

Maardu eest sai Amemiya kirja lõpuks kübaratriki, kes oli veel täpne 61. ja 76. minutil.

40 punkti kogunud Flora edestab viie silmaga FCI Levadiat, Maardu on 9 silmaga eelviimane.

Premium liigas peetakse täna veel kaks kohtumist. Valitsev meister Nõmme Kalju võõrustab Narva Transi, Tartu Tammeka sõidab külla Kuressaarele.