26-aastane ameeriklanna kaotas veerandfinaalis britile Johanna Kontale 1:6, 4:6. Kohtumine kestis üks tund ja 12 minutit. Esimene sett suutis 1:1 viigiseisult 28-aastane Konta murda kahel korral Stephensi pallingu ja võita viis järjestikust geimi, mis tagas 33 minutit kestnud avaseti võidu numbritega 6:1.

Teine sett algas kohe Konta servimurdega. Seejärel suutsid mõlemad tennistid hoida kõik oma servigeimid ja Konta võitis lõpuks teise seti 6:4. Serviässasid sai Stephens kirja ühe, Konta kuus. Topeltvigu tegi ameeriklanna ühe briti kahe vastu.

Ühtlasi tegi Konta ajalugu, kui temast sai esimene briti naistennisist viimase 36 aasta jooksul, kes jõudnud Prantsusmaa lahtistel poolfinaali. Viimati sai sellise saavutusega hakkama Jo Durie aastal 1983.

Poolfinaalis läheb Konta vastamisi tšehhitari Marketa Vondrousova (WTA 38.) ja neljandas ringis Kaia Kanepi (WTA 88.) kukutanud horvaadi Petra Martici (WTA 31.) vahelise kohtumise võitjaga.