Valitsev Hispaania korvpallimeister Madridi Real oli kahe võiduni peetavas veerandfinaalseerias parem BAXI Manresast. Kui avamängu võitis Real 98:75, siis teises kohtumises saadi võit tulemusega 88:73.

Edasipääsu poolfinaali kindlustas ka Barcelona. Barcelona lülitas veerandfinaalis konkurentsist Divina Seguros Jovetunti, võites samuti seeria 2:0. Esimene kohtumine võideti 87:61, teine 107:86.

Mõnevõrra üllatuslikult langes veerandfinaalis konkurentsist möödunud aasta finalist Baskonia, kes vandus alla Tecnyconta Zaragozale mängudega 0:2. Zaragoza võitis mõlemad kohtumised vastavalt 91:81 ja 76:69.

Baskonia kukutanud Zaragoza läheb poolfinaalis vastamisi Barcelonaga. Reali vastane selgub veerandfinaalpaarist, kus omavahel vastamisi Valencia ja Malaga Unicaja. Seal on seis viigis 1:1.