Mehed läbisid distantsi ajaga 32.20,7 ja see teeb keskmiseks kiiruseks 46,4 km/h. Teiseks tuli kaks esimest etappi võitnud Artjom Mirzojev (32.34,6; CFC Spordiklubi) ja kolmanda koha saavutas Harri Sokk (32.48,9; Tabasalu TK).

Kiireimaks naiseks tõusis üldarvestuses 43. koha saavutanud Dana Rožlapa ajaga 36.28,9 (keskmine kiirus 41,1 km/h), kes on tulnud eraldistardis kaks korda Läti meistriks. Naiste esikolmikusse mahtusid veel Krista Karing (37.53,7) ja Kelly Kalm (38.18,4; CFC Spordiklubi). Filter Temposarja kokkuvõttes jätkab meestest liidrina Mirzojev ja naistest Kalm.

Rattavõistlusele järgnenud 5 km eraldistardist jooksuvõistlusel saavutas esikoha ka kahel esimesel etapil kiireim olnud Bert Tippi (CFC Spordiklubi) ajaga 15.53. Janar Juhkov (Treeningpartner) kaotas talle 56 sekundit ja Janar Novitski 2.11. Kolm paremat naist olid Klarika Kuusk (19.49), Hanna-Liisa Värik (20.50) ja Karina Jaunmuktane (21.55).

Filter Temposarja järgmine etapp toimub 12. juunil, kui Jüris on kavas 15 km individuaalne temposõit ja 5 km jooksudistants.