Eesti esipaar Nõlvak - Tiisaar alustas MK-etappi põhiturniirilt. Eestlased kuulusid H-alagruppi koos lätlaste Martins Plavinsi - Edgars Tocsi, hiinlaste Peng Gao - Yang Li ning poolakate Maciej Rudoli - Jakub Szalankiewicziga, kirjutab volley.ee.

Nõlvak - Tiisaar kohtusid esimeses alagrupimängus Läti paariga ning pidid vastu võtma 1:2 (17:21, 21:18, 11:15) kaotuse. Teises alagrupimängus - mis otsustas kolmanda koha saaja ja viimase edasipääseja - mindi reedel vastamisi Poola paariga Rudol - Szalankiewicz. Selle kohtumise võitsid eestlased 2:0 (23:21, 21:13) ning tagasid seeläbi koha 24 parema seas ehk esimesse ringi.

Esimeses ringis oli Nõlvaku - Tiisaare vastaseks Kanada duo Ben Saxton - Grant O´Gorman. Kanadalastest meie meeste jaks seekord üle ei käinud ja vastu tuli võtta 0:2 (21:23, 14:21) kaotus ning MK-etapp sai sellega ka otsa.

Tipptasemel rannavõrkpallis esimesi samme tegevad Korotkov - Tanila alustasid klvalifikatsiooniturniirilt. Avaringis mindi vastamisi tugeva Läti paariga Mihails Samoilovs - Matiss Gabdullins ja kohtumise võitsid lätlased 2:1 (18:21, 21:14, 15:9), kukutades eestlased konkurentsist.

Tokyo olümpiamängude kvalifikatsioonis osalemiseks peab igast riigist osalema kaks paari, seetõttu otsisid Nõlvak - Tiisaar selleks hooajaks enda kõrvale veel teist duot ja Tanila ning Korotkovi näol see ka leiti. Mõlemad paarid treenivad mõnda aega ühiselt ja neid juhendab Indrek Verro.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid