Põhihooaja võitnud Milwaukee on play-off'is koduväljakul suurepäraselt mänginud, kuid nüüd komistati tähtsal hetkel. Raptorsi võit tähendab, et Toronto klubi juhib nelja võiduni mängitavat seeriat nüüd mängudega 3:2.

Võitjate mänguvankrit vedas Kawhi Leonard 35 punkti, 7 lauapalli ja 9 resultatiivse sööduga. Fred VanVleet lisas 21 ning Kyle Lowry 17 silma. Milwaukee liider Giannis Antetokounmpo viskas 24 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 6 resultatiivset söötu.

Külalismeeskond kallutas kohtumise enda kasuks viimase veerandajaga, mis võideti 33:24. Eriti tulemuslikud oldi viimastel minutitel. 2.44 enne lõpuvilet oli tablool veel seis 93:93.

Seeria kuues kohtumine peetakse laupäeval Torontos. Kui Kanada klubil õnnestub see mäng võita, siis jõuavad nad esmakordselt NBA finaalseeriasse. Koha finaalis on juba taganud tiitlikatsja Golden State Warriors.