Avaveerand kuulus seisuga 25:20 Himkile. Poolajaks Himki viiepunktiline edu püsis ja vaheajal mindi nende 48:43 eduseisus. Kolmanda veerandajaga suutis Himki veelgi edu suurendada, olles enne viimast perioodi ees 10 punktiga. Viimasel veerandajal aga pani oma paremuse maksma Unics, kes viskas 32 punkti Himki 17 vastu.

Üleplatsimeheks kerkis Himki mängumees Aleksei Šved 36 punktiga, Janis Timma lisas 23 punkti. Võitjate resultatiivseimad olid Raymar Morgan 22 ja Errick McCorrum 21 silmaga.

Tasub märkimist, et Unicsil särasid eriliselt pingilt tulnud mängijad. Meeskonna 96 punktist koguni 55 tulid mängu pingilt alustanud korvpalluritelt.

Unicsi ja Himki poolfinaalseeria teine kohtumine peetakse reede õhtul. Täna saab alguse teine poolfinaal, kus omavahel vastamisi värske Euroliiga meister Moskva CSKA ja Peterburi Zeniit.