87.55 meetrit on ühtlasi senise hooaja parim tulemus. Mäletatavasti sai möödunud aastal Berliinis toimunud kergejõustiku EM-il Hofmann hõbemedali just Magnus Kirdi ees, kes pidi Shanghai etapi aga kerge vigastuse tõttu vahele jätma.

Hofmanni järel sai teise koha Taipei odaviskaja Cheng Chao-Tsun, kes viskas 87.12 meetrit, mis on tema senise hooaja parim tulemus. Kolmanda koha saavutas poolakas Marcin Krukowski 84.51-ga. Berliini EM-il kulla võitnud Hofmanni kaasmaalane Thomas Röhler piirdus neljanda kohaga, saades kirja 82.95.

Häid tulemusi näidati ka meeste 100 meetri jooksus. Maailma hooaja tippmargi jooksis välja ameeriklane Noah Lyles, kelle võiduajaks määrati 9,86. Kusjuures Lylesi võit selgus alles fotofinišiga, sest temaga sama aja sai kirja kaasmaalane Christian Coleman. Kolmandana jõudis finišisse lõuna-aafriklane Akani Simbine, kes alistas samuti 10 sekundi piiri, saades ajaks 9,95. Ka neljandaks jäänud britt Reece Prescod oli 10 sekundist kiirem (9,97).