Võitjate ridades viskasid kaks väravat Jevgeni Dadonov ning Jevgeni Kuznetsov. Korra olid täpsed Nikita Zaitsev, Dinar Hafizullin, Aleksandr Ovetškin, Ilja Kovaltšuk, Mihhail Grigorenko ja Nikita Kutšerov.

Venelased on käimasoleval MM-il teeninud nüüd neljast mängust neli võitu. Itaallastel on neljast mängust kirjas neli kaotust.

B-alagrupi tabeliseis: 1. Venemaa 12 punkti/4 mängu, 2. Šveits 12/4, 3. Rootsi 6/3, 4. Tšehhi 6/3, 5. Läti 6/3, 6. Austria 0/3, 7. Norra 0/4, 8. Itaalia 0/4.

A-alagrupis pidi ülimalt valusa kaotuse vastu võtma kodumeeskond Slovakkia, kes jäi 2:3 alla täiseduga jätkavale Saksamaale.

Sakslased asusid kohtumist juhtima teisel kolmandikul, kui tabamuseni jõudis Marc Michaelis (23.54). Peagi asusid aga juhtima hoopis slovakid. Esmalt viskas värava Andrej Sekera (28.30) ning seejärel Libor Hudacek (29.55).

Kaotusseisus Saksamaa võttis viimastel minutitel väljakult ära väravavahi Mathias Niederbergeri ning see tõi ka edu. 1.52 enne lõpuvilet viigistas Markus Eisenschmid seisu 2:2 peale.

Sakslaste suurepärane hoog sellega aga ei lõppenud ning 27 sekundit enne lõpuvilet viskas Leon Draisaitl sakslaste 3:2 võiduvärava.

Saksamaa jätkab A-alagrupis täisedu ehk nelja võiduga. Slovakid on neljast mängust teeninud ainult ühe võidu.

A-alagrupi tabeliseis: 1. Saksamaa 12 punkti/4 mängu, 2. USA 8/4, 3. Soome 7/3, 4. Kanada 6/3, 5. Taani 5/3, 6. Slovakkia 3/4, 7. Prantsusmaa 1/3, 8. Suurbritannia 0/4.