Klubijalgpalli pidupäev, mille raames selgub nii meeste kui ka naiste karikavõistluste võitja, toimub A. Le Coq Arenal 25. mail.

Pärnu JK – JK Tallinna Kalev
15. mai kell 19.00 Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak (Kuuse tn 6)

Esimesena astuvad väljakule Pärnu ja Kalev, kes lähevad vastamisi Rannastaadioni harjutusväljakul. Naiskonnad on sel hooajal liigas mänginud korra, kui Pärnu võttis Kalevi koduväljakul 3:0 võidu.

Pärnu peatreener Anastassia Morkovkina: „Kas finaal või kaotus - just selline mõttemaailm saab olla enne antud mängu. Kalev on südikas vastane, eriti karikamängudes. Proovime selleks valmis olla ning astuda samme endale meelepärases suunas.”

Kaitsja Marie Saar: „Kätte on jõudnud karikavõistluste poolfinaal JK Tallinna Kalevi vastu. Meil on selja taga rasked mängud ja tihe mängugraafik, kuid olenemata sellest, ei ole meist kadunud tahtmine ja võidujanu. Ma usun, et tuleb väga põnev mäng ning seni kuni suudame ühise eesmärgi nimel pingutada ja mängida, on kõik suurepärane. Meie oleme lahinguks valmis ja tahame võidu kodusesse Pärnusse jäta. Tule staadionile ja aita kaasa!”

Kalevi peatreener Maksim Rõtškov: ,,Hooaja esimene kohtumine murul on karikafinaali koha eest. Valmistume väga haaravaks ja võitluslikuks mänguks tugeva vastasega.”

Väravavaht Karina Kork: ,,Asume võitlustulle karikafinaali koha eest. Ma tean, et meie naiskonnas on seda sisu, et Pärnut võita, on aeg oma oskused platsile tuua. Oleme õppinud liigamängus tehtud vigadest ja lähme neid vigu parandama.”

Kohtumist vilistab Viljar Pennert, abikohtunikud on Nadežda Polkovnikova ja Kevir Tamm.

Saku Sporting – Tallinna FC Flora
15. mai kell 20.00 Saku kunstmuruväljak (Tallinna mnt 10)

Tund aega pärast esimese poolfinaali algust kõlab avavile teises kohtumises, kus Saku Sporting võõrustab FC Florat.

Naiskonnad pidasid ligi kuu aega tagasi samal väljakul Meistriliiga kohtumise. Tolles mängus asus Saku esimesel poolajal juhtima, kuid Flora viigistas seisu 70. minutil ja suutis lisaminutite väravast endale võidu kindlustada.

Saku peatreener Jan Harend: „On väga meeldiv, et meil on õnnestunud karikavõistlustel nii kaugele jõuda, poolfinaalis mängimine on meie jaoks uus ja väärtuslik kogemus. Flora on väga kvaliteetne võistkond ning see on meie jaoks väga-väga suur väljakutse, aga nagu alati – me anname endast kõik ja ootame põnevat mängu.”

Poolkaitsja Liisa-Lii Tamme: „Sellel aastal oleme jõudnud karikavõistluste poolfinaali ja mängime taas ei kellegi muu kui Tallinna FC Flora vastu. Lihtne ei saa kolmapäevane mäng kindlasti olema, kuid oleme end selleks vastavalt häälestanud ja anname endast parima, et jõuda kahe parima sekka!”

Flora abitreener Magnus Rosen: „Ei ole kuulda olnud, et Rimi mammutipäevade pakkumised Saku kunstmurustaadionile laienevad. Sellest tulenevalt peame ostunimekirja ise hoolikalt läbi mõtlema ning leidma vajalikud kaubaartiklid ja teenindajad õigeaegselt vahekäikudest üles. Eesmärk on ikkagi kogutud boonuspunktide eest lehekuu teises pooles pisut suuremasse keskusesse ostlema pääseda.”

Kaitsja Liis Lepik: „Saku on uskumatult südikas naiskond, kellel on sisu, tahtmist ning nooruslikku hulljulgust. Nägime seda väga hästi paar nädalat tagasi. Homme on finaalkoht võimalik lunastada ainult ühel naiskonnal ning ma olen kindel, et karikavõistluste poolfinaali jõudmisega ajalugu teinud Saku tahab koduväljakul oma teekonda jätkata ning meilt omamoodi revanši võtta. Peame ootamatusteks valmis olema ning oma kogemuse ja sisu rohkem maksma panema. Kindlasti tuleb põnev lahing!”

Mängu peakohtunik on Tanel Üprus, keda abistavad Madis Pajula ja Henri Kuusk.