Lõbusas meeleolus möödunud tunni jooksul arutati põhjalikult läbi Eesti naiste võrkpalli hetke suuremad rõõmud ja mured. Ühtpidi uurisime, mil imemoel jõudis meie naiskond kümne aasta tagusest ajast, mil Eesti ei pannud koondistki välja, ajaloolise EM-finaalturniir pääsmeni. Teisalt vaagisime, miks pole meie noormängijate tehniline ning füüsiline vorm võrreldav konkurentidega.

Tänavu Prantsusmaa kõrgliigas mänginud Kullerkann ja Soome meistriks kroonitud Laak rääkisid muuhulgas sellestki, kuidas nad paljuski läbi juhuse üldse tee võrkpalli juurde leidsid ning milliseid tulevikuplaane peavad. Ühtlasi tõestasid saatekülalised oma heade vastustega, et naisterahvaid võib saatesse kutsuda küll (ja peabki!).

Teemade osas võtsime seekord luubi alla Izmiri Arkase ja Istanbuli Fenerbahce Türgi liiga finaalseeria ning selle, kuidas Robert Tähe osalusel toimunud otsustav mäng Võrkpall24.ee eetrisse jõudis. Rääkisime ülekande hankimise köögipoolest ning summast, mis lõpuks tootmise eest välja tuli käia.

Saatejuhtidena osalesid vestluses Karl Rinaldo, Uku Rummi ja Rivo Vesik.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Manta Maja ja Delfiga.

1x
00:00
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid