Coolbet Open toimub kolmandat korda ning mõlemad möödunud aastal Tallinnas korraldatud samanimelised festivalid osutusid väga edukateks. Mullu oktoobris toimunud festivali põhiturniirist võttis osa koguni 466 unikaalset mängijat ning võistluse 285 665-eurone auhinnafond oli möödunud aasta Eesti suurim.

„Eestis peakontorit omav Coolbet tegutseb aktiivselt kõikidel Põhjamaade turgudel ning tempoka festivali vastu tunnevad eelkõige huvi sajad Skandinaavia pokkerituristid. Lisaks neile ootame Tallinnasse ka palju külalisi Baltikumist ning mujalt Euroopast,“ sõnas Coolbeti Eesti haru juht Samir Abdurahmanov. Võõrustajate au asuvad kaitsma nii nimekad Eesti pokkeriprofid kui ka mitmed kuulsused eesotsas vutistaar Joel Lindperega.

Festivali tähtsaim, 550-eurose osalustasuga ning eeldatavalt enam kui 200 tuhande eurose auhinnafondiga No Limit Texas Holdem põhiturniir algab kolmapäeval kell 13:00 ning vältab neli päeva. Ülejäänud turniiride osalustasud jäävad enamasti vahemikku 110-330 eurot, kuid ühe turniiri sisseost ulatub 1100-euroni. Sarnaselt eelmistele aastatele võimaldatakse mitmetel satelliitturniiridel ka täiesti tasuta kätt proovida.

Coolbeti kihlveokontori hinnangul võidab põhiturniiri kõige tõenäolisemalt Norra mängija, eestlaste võimalusi hinnatakse ühele viie vastu. Meie mängijatest peetakse suurimateks soosikuteks Kristo Eralat, Jaagup Luhakooderit ja Jargo Alavälja, naistest aga Carmen-Elina Visti ning Siiri Saart.

Coolbet Openi põhiturniir kantakse üle telelauas Youtube’i ja Facebooki vahendusel. Ingliskeelset tekstiblogi saab lugeda maailma suurimas pokkeriportaalis PokerNews.com, eestikeelsele reportaažile aga elada kaasa mängudelehe Jokker.ee vahendusel. Festivali juhib Euroopa üks hinnatumaid turniiridirektoreid Teresa Nousiainen.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid