Levadial avanes 27. minutil suurepärane võimalus väravaarve avamiseks, kui teeniti 11 meetri karistuslöök, kuid Kalju puurilukk Vitali Teleš suutis Ievgeni Budniku penalti tõrjuda.

Kümme minutit hiljem viis Peeter Klein Kalju 1:0 juhtima. Teise poolaja alguses kasvatas Kaspar Paur kodumeeskonna eduseisu kaheväravaliseks ning kuigi Nikita Andrejev lõi 71. minutil ühe tagasi, võttis kodumeeskond tähtsa võidu.

Liidrina jätkab kõik üheksa mängu võitnud FC Flora 27 punktiga. Levadial on teisena 21, Paide Linnameeskonnal kolmandana 17 ja Kaljul neljandana 15 silma.

Hiljuti Sergei Frantsevi teenetest loobunud Kalju esimene test uue peatreeneri Roman Kožuhovski käe all kõige paremini ei õnnestunud, kui Kuressaarest tuldi tagasi 0:0 viigiga, kuid täna sai uus juhendaja esimest korda võidurõõmu maitsta.