Baskonia võitis avaveerandi 23:16, kuid poolajaks vähenes vahe viiele punktile (43:38) ja viimase neljandiku alguseks jäädi 52:55 kaotusseisu. Otsustav veerand võideti aga koguni 23:11, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Raieste teenis võitjate ridades 29 minutit mänguaega, mille jooksul viskas ta 10 punkti (kahesed 4/11, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2), võttis 7 lauapalli, jagas kaaslastele 4 resultatiivset söötu ja tegi 3 vaheltlõiget. Negatiivse poole pealt tegi 20-aastane Eesti koondislane 2 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Baskonia duubelmeeskond hoiab nüüd üks voor enne põhihooaja lõppu tugevuselt kolmanda liiga ehk LEB Plata alumises grupis 12 võidu ja üheksa kaotusega viiendat kohta.

Refereeritud artikli täistekst portaalis Korvpall24.ee.