Seeria esimesed 2 kohtumist võitnud Warriors juhib nelja võiduni peetavat poolfinaali 2:1. Warriors võitis tasavägise avaveerandi 26:25. Poolajaks sai väikese edu kätte Rockets, kes juhtis 58:49.

Kolmanda veerandaja lõpuks Rocketi väike edu püsis, kui ees oldi 91:84. Viimasel veerandil suutis aga Warriors kaotusseisu tagasi mängida ja normaalaeg lõppes 112:112 viigiseisul. Lisaajal pani oma paremuse maksma Rockets, kes sai lõpuks kirja 126:121 võidu.

Võitjate parimaks kerkis Rocketsi mängumees James Harden 41 punktiga, lisaks jäi tema arvele 9 lauapalli ja 6 söötu. Eric Gordon panustas võitu 30 punkti. Üleplatsimeheks kerkis Warriorsi Kevin Durant, kes viskas 46 silma. Kolmikduubliga sai hakkama Draymond Green, kes kogus 19 punkti, 11 lauapalli ja 10 söötu.