Hooaja eelviimases voorus sai järjekordse kaotuse kolmandat kohta hoidev Tottenham Hotspur, kes jäi Bournemouthi vastu kahe punase kaardi tõttu lausa kümnekesi ning sai üleminuti väravast 0:1 kaotuse. Esimesel poolajal eemaldati vastase löömise eest Spursi ründaja Heung-min Son, teise poolaja kolmandal minutil sai aga ohtliku taklamise eest punase kaardi alles vaheajal vahetusest sekkunud Juan Foyth.

Bournemouth ei suutnud tükk aega kahemehelist ülekaalu väravaks realiseerida, kuid päris mängu lõpu eel saadi magus tabamus siiski kätte: 90+1. minutil suunas Nathan Ake nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse.

Tottenham oleks võidu korral järgmiseks hooajaks pileti Meistrite liigasse kindlustanud, nüüd jääb see aga nende puhul viimasesse vooru. Varuvariandiks oleks Spursi jaoks tänavuse hooaja Meistrite liiga võitmine, mis neile olenemata Premier League'i kohast uueks aastaks pileti eurosarja tagaks.