Donaldas Kairyse hoolealused said poolajavileks 17-punktilise (51:34) edumaa ja juhtisid korraks ka 20 punktiga, kuid külalised tulid kolmanda perioodi 27:13 paremusega mängu tagasi. Lõpuveerandi keskel läksid kalevlased aga uuesti oma teed ja hoidsid edu lõpuni.

Võitjate parimad olid Tony Wroten 24 ning Arnett Moultrie ja Chavaughn Lewis võrdselt 16 punktiga. Mitu põhimeest koju jätnud Krasnodari klubi parim oli Jerome Randle 17 silmaga.

Kalev, kes oli eelnevalt võitnud ka Permi Parmat, Peterburi Zeniti ja Nižni Novgorodi, lõpetas põhiturniiri 14 võidu ja 12 kaotusega ning on kindlustanud vähemalt seitsmenda koha.

Kalevil on võimalik kerkida ka kuuendaks, ent selleks tuleb loota, et Peterburi Zenit (14-11) kaotab laupäeval kodus BC Astanale (15-10).

Klubi ajaloo esimese play-off’i mängu peab Kalev mai esimesel nädalal. Play-off’i avaringis on vaja võita kolm mängu, seejuures Kalev alustab seeriat kahe võõrsilmänguga.