Serblasest mängujuht Vasilije Micic tõi võitjatele 21 punkti ja jagas 7 korvisöötu, prantslane Adrien Moerman lisas 12 punkti ja 5 lauapalli. Neli Anadolu Efesi mängijat jõudsid kahekohalise arvu punktideni. Barcelona parimad olid 14 punktiga Ante Tomic, 12 punktiga Kevin Pangos, 7 punkti ja 11 lauapalliga Adam Hanga ning 12 punkti ja 5 sööduga Thomas Heurtel.

Madridi Real suutis vastu pidada Panathinaikose hilisele comeback'ile. Kolmanda veerandi võitis Kreeka meeskond 17:15, viimase perioodi 20:17. Realile piisas aga esimese veerandi 21:7 ja teise 22:18 võidust.

Panathinaikose 25 isiklikku viga andsid Realile võimaluse teenida lihtsaid korve vabavisetest, mida Hispaania klubi tabas 86,4-protsendiliselt (19/22). Suurimad punktitoojad olid Realil Jeffery Taylor 13, Fabien Causeur 12, ning Edy Tavares 8 punkti ja 8 lauapalliga. Panathinaikose resultatiivseim oli Nick Calathes 17 punktiga.

Neljapäeval peavad kolme võiduni peetava seeria teise kohtumise Moskva CSKA ja Vitoria Baskonia (1:0) ning Istanbuli Fenerbahce ja Kaunase Žalgiris (1:0).