Leedu meisterklubi lasi vahe suureks teisel veerandil, mis kaotati 8:23. Teisel poolajal sai Žalgiris vaid 22 punkti türklaste 38 vastu.

Serblane Nikola Kalinic tõi Fenerbahce resultatiivseimana 16 punkti, Marko Guduric lisas 13 ja Erick Green 12 silma. Leedukate tulemuslikum oli ainsana kahekohalise punktisummani jõudnud Marius Grigonis 10 silmaga. Žalgiris sai 16-st kaugviskest korvi vaid kolm (18%),

Teises tänases mängus võitis Venemaa tippklubi Moskva CSKA maikuus Final Fouri võõrustavat Vitoria Baskoniat veenvalt 94:68. Venelased kaotasid küll kodupubliku ees avaveerandi punktiga, kuid pöörasid kolmanda perioodi 17-punktilise (29:12) paremusega mängu kindlalt enda kasuks. Sergio Rodriguez tabas 20 mänguminuti jooksul kuuest kaugviskest viis ja tõi 19 punkti