Kohtumist alustas paremini kodumeeskond, kes võitis avaveerandaja 18:14. Gran Canaria suutis ka teisel veerandajal hoida kaitses Madridi kinni, lastes valitseval Euroliiga meistril visata teise veerandajaga vaid 13 punkti. Poolaeg kuulus Vene leivaisale 35:27.

Teisel poolajal suutis Madrid kaotusseisu vähendada, jõudes 45:45 viigiseisuni ning pääsedes kolm ja pool minutit enne kolmanda veerandaja lõppu ise 47:45 ette. Viimase veerandi eel oli Reali eduseis 51:49.

Viimane veerand möödus tasavägiselt. Viis minutit enne lõppu pääses Gran Canaria Siim-Sander Vene kolmesest 63:61 ette, kuid pärast seda enam juhtima ei pääsetud. Madrid viigistas seisu 63:63 ning seejärel saadi kätte paaripunktiline edu, mida enam käest ei antud. Lõpuks saadi kirja 77:71 võit.

Vene viibis väljakul 23 minutit ja 55 sekundit ja kogus selle ajaga kaheksa punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/3). Lisaks sai ta kirja kaks lauapalli. Venest enam viskasid Gran Canaria eest Jacob Wiley ja Clevin Hannah, kes viskasid vastavalt 18 ja 19 punkti. Madridi resultatiivseim oli 18 punktiga Facundo Campazzo, Anthony Randolph panustas 10 punkti.

Gran Canaria on 26 vooruga kogunud 9 võitu, 17 kaotust, mis annab neile 18 võistkonna seas 14. koha. Madridi Real (20-6) hoiab FC Barcelona (22-4) järel teist kohta.