Rammo, kes suhteliselt heitlikes tuuleoludes toimunud võistlusel oli kümne peetud sõidu tulemusel kõrgel 23. kohal, võtab hooaja avavõistluse positiivses toonis kokku : "Õnneks olen algusest peale arvestanud, et tegu on minu jaoks Euroopa hooaja algusega. Seetõttu oleks olnud filigraanset esitust ka üsna naiivne loota. Hea on aga lõpetada positiivse noodiga - nüüd, kus hooaeg alles vōtab tuurid üles, tean hästi, millega tööd teha, et suvel MMil hästi sõita. "

Georg Haud, kes võitles end võistluse avapäevadel kindlalt Laser klassi kuldgruppi, lõpetas Hispaania regati üldarvestuses 62. kohal. Haud pole küll rahul viimase päeva tulemusega, ent näeb olnus perspektiivi paremuse poole: "Viimasel päeval ei teinud sellist viimast tulemust nagu lootsin ning ei lõpetanud head võistlust positiivselt. Sõitsin alla arvestust ja resultaat oli ka sellele vastav. Kokkuvõttes väga hea võistlus, kuid alati saab paremini, mis ongi eesmärk edasiseks."

Rammo hindab oma tiimikaaslase Haudi tulemusi Palmas väga kõrgelt: "Eriti hea meel on, et minu ja mitme teise töö on vilja kandnud ja järgmine Eesti Laseri klassi sõitja on jõudnud maailma tippregatil kuldgruppi - see on kalendrisse kirjutamist vääriv ja olen seda aastaid oodanud! Siit saame tiimina hea fooniga jälle tugevamalt edasi!"

Ülejäänud Laser klassi Eesti koondlislaste tulemused kümne peetud sõidu kokkuvõttes: Tavo Annuse 123. koht, Martin Aruja 164. ja Henri Silluta 163. koht. Bo Aaron Kooseri jäi üldarvestuses 185. kohale.

Eesti Purjetamisakadeemia ühepaadi treener Raivo Randmäe hindab toimunud võistlust edukaks: "Regatt oli kokkuvõttes väga õpetlik ja oluline meie sportlaste tugevuste ja nõrkuste kaardistamisel, et planeerida tulevasi treeninguid ja seni tehtule hinnangut anda. Regatilt puudusid ainult tugevamad austraalased ja uusmeremaalased, ülejäänud maailma paremik oli kohal. Seega oli tase väga tugev. Akadeemia sportlaste seas oli kolm juuniorit, kes said hea ettevalmistuse tuleva hooaja tiitlivõistlusteks. Tavo on võrreldes eelmise aastaga saanud stabiilsust juurde ning lõpetas regati hõbegrupis. Hea meel on Henri üle, kes alles alustas olümpiadistsipliini Laser Standardil purjetamist veebruari kuus ja muutus regati ajal üha enesekindlamaks ja paremaks. Kahes sõidus vedas teda alt materjaaltehniline osa. Täiskasvanute seas on pilt ka suuresti paranenud. Eriti head sõitu tegi Georg kvalifikatsioonifaasis, mis tagas kindlalt koha kuldgrupis- see on suur samm edasi. Kindlasti oleks vaja startides veidi agressiivsem ja otsustuskindlam olla. Edasisel treeningperioodil on vaja tegeleda nii tehnika kui allatuule-taktika ja väljaku hindamisega."

Laser klassis võitis kuldmedali pikalt regati liidripositisioonil olnud ameeriklane Christopher Barnard, teisele kohale purjetas end inglane Elliot Hanson ja kolmanda koha pälvis inglane Nick Thompson.