Pokkeriturniiri võitis Pauli Äyräs Soomest, teenides päevatöö eest kopsakad 163 300 eurot. Ta alistas lõpuheitluses Hollandi tõusva tähe Teun Mulderi, kes viis teise koha eest koju 122 400 eurot.

Auhinnarahasid jagus veel Koray Aldemirile Saksamaalt ja Tommie Janssenile Hollandist, kes teenisid vastavalt kolmanda koha eest 81 600 ja neljanda koha eest 40 870 eurot.

Pokkerifestivali peakorraldaja Risto Suurpõllu sõnul on tegu kindlasti erakordse sündmusega Eesti pokkerimaastikul. “Nii suure osalustasuga pokkeriturniiri ei ole teadaolevalt varem peetud ei Baltimaades ega Skandinaavias,” märkis Suurpõld.

Tema sõnul toimus senine kõrgeima osalustasuga pokkerivõistlus Eestis 2010. aastal Tallinna EPT raames, kui Highroller turniiri pileti eest tuli välja käia 10 300 eurot.

Eile peetud pokkeriturniir oli osa PAPC festivalist, kus Soome pokkerilegendi Patrik Antoniuse eestvedamisel toimub Tallinnas Olympic Park Casinos selle nädala lõpuni mitukümmend eri formaadis ja erineva osalustasuga pokkeriturniiri.