Läänekonverentsi liider Warriors võõrustas koduväljakul teist kohta hoidvat Denver Nuggetsit. Esimese perioodi võitis Warriors 30:24, poolajaks oli võõrustajate eduseis 59:43. Kolmanda veerandi lõpuks kasvatas Warriors edu juba 86:64 peale. Viimasel veerandil suutis küll Nuggets vahet vähendada, ent lõpuks jäi Warriorsi võidunumbriteks 116:112.

Võitjate resultatiivseim oli 28 punktiga DeMarcus Cousins, Kevin Durant lisas 21 ja Stephen Curry 17 punkti. Jamal Murray oli Nuggetsi suurim punktitooja 17 silmaga.

Läänekonverentsis kolmandat kohta hoidev Houston Rockets alistas 130:105 Sacramento Kingsi. Rockets tabas enda hooaja rekordit kordavat 26 kolmepunktiviset kohtumises.

Üleplatsimeheks kerkis taas Rocketsi mängumees James Harden, kes viskas 36 punkti ja andis 10 resultatiivset söötu. Danuel House Jr ja Eric Gordon panustasid võitu 19 punkti. Kingsi resultatiivseim oli 20 silmaga Buddy Hield.

Russel Westbrook vedas Oklahoma City Thunderi 119:103 võidule Los Angeles Lakersi üle. Westbrookis sai teine mängija NBA ajaloos, kes sai kolmikduubli kirja, kogudes vähemalt 20 punkti, lauapalli ja resultatiivset söötu. Tema arvele jäi lõpuks 20 punkti, 20 lauapalli ja 21 tulemuslikku söötu. Võistkonna suurim punktitooja oli 22 silmaga Jerami Grant. Üleplatsimeheks kerkis Lakersi Kentavious Caldwell-Pope 23 punktiga. Kubemevigastust raviv LeBron James Lakersit põhihooaja viimastes mängudes enam aidata ei saa.