Eesti koondise diagonaalründaja Oliver Venno võimas serviseeria tõmbas Türgi meeskonna avageimi alguses hästi käima ja võitluslik esitus väga emotsionaalse ja lärmaka kodupubliku toel tõi geimivõidu 25:22. Sügisel klubide maailmameistriks kroonitud Trentino ei suutnud oma mängu leida ka teises geimis, seegi Galatasarayle 25:21. Kas tuleb ka kolmas geim, kuldne geim ja tugevuselt teise eurosarja võit? Siiski mitte. Trentino ässad võtsid jalad kõhu alt ja võitsid kaks järgmist geimi tulemusega 25:16. Seisul 2:2 sai mäng sisuliselt läbi, itaallased tähistasid, sest võitja oli selgunud. Viiendas geimis ei suutnud Galatasaray pettumusest jagu saada, mänguks ei läinudki, see oli agoonia, Trentino võitis koguni 15:5.

Üleväljameheks oli Trentino nurgaründaja Uroš Kovacevic 24 punktiga (+16; rünnak 53%), Venno oli oma tiimi edukaim, tuues 17 punkti (+10; 35%; 2 ässa, 2 blokki). CEV Cupi kokkuvõttes oli Venno ülekaalukalt suurim punktitooja.

Edetabel.

Venno ja Galatasaray teekond hõbemedaliteni:

1/16-finaal: Galatasaray - Zagrebi Mladost (Horvaatia) 3:0, 3:0

1/8-finaal: Galatasaray - Libereci Dukla (Tšehhi) 3:2, 3:0

1/4-finaal: Galatasaray - Aalsti Lindemans (Belgia) 3:1, 2:3

1/2-finaal: Galatsaray - Kemerovo Guzbass (Venemaa) 1:3, 3:1 (kuldne geim 15:10)

Finaal: Galatasaray - Trentino (Itaalia) 0:3, 2:3

Varem on eestlastest Ardo Kreek tulnud Pariisi Volleyga CEV Cupi võitjaks. Aste kõrgemal Meistrite liigas on Venno ise tulnud Bledi meeskonnaga neljandaks, omal ajal krooniti Moskva AKSK-ga korduvalt võitjaks Viljar Loor.