Tänases 150 cm kõrgusel Longines Rankingu sõidus, mis oli ka Kesk-Euroopa liiga finaali teine osavõistlus, tulid Rein Pill ja Alfons Ra teiseks ning Kullo Kender ja Artas neljandaks. Hanno Ellermann ja Freedom lõpetasid 4 kp-ga. Sõidu võitis poolakas Jaroslaw Skrzyczynski hobusel Chacclana.

Eilses esimeses osavõistluses (145 cm) lõpetas meie parimana Hanno Ellermann Freedomiga 4 kp-ga 11. auhinnalisel kohal. Auhinnalisi kohti lisandus meie sportlastele ka mõlema päeva madalamatest sõitudest.

Finaali viimane ehk kolmas sõit peetakse pühapäeval.

Hetkel on meie mitteametlike arvutuste järgi liiga ebetabeli järjestus selline: juhib Jaroslaw Skrzyczynski, teine on Kullo Kender, kolmas Rein Pill, neljas Wojciech Wojcianiec ja viies Hanno Ellermann. Edetabeli kolm parimat pääsevad võistlema takistussõidu maailmakarika finaali, kuhu mäletatavasti pääses mullu kaks Eesti takistussõitjat.