Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond

8. märts kell 19.00 Hiiu kunstmurustaadion

Nõmme Kalju läbis mulluse hooaja kaotuseta, kogudes hooaja lõpuks 25 võitu ja 11 viiki. Seeläbi teeniti kokku 86 punkti ja edastati lähimaid jälitajaid FCI Levadiat ja FC Florat vastavalt kahe ja kolme punktiga. Ühtlasi sai Kaljust mullu esimene Eesti klubi, kes läbinud 36-mängulise hooaja kaotuseta. Kui lisada siia ka 2017. aasta lõpp, on Kaljul täna võimalik oma kaotuseta seeriat Premium liigas pikendada juba 40 mängu peale!

Kahtlemata soovib Kaljut hammustada aga kahe hooaja vahel jõudsalt täienenud Paide, kes suutis Nõmme tiimilt punkte võtta ka mulluse hooaja lõpus, kui 26. oktoobril tehti Hiiu staadionil 0:0 viik. Kuidas läheb seekord, selgub juba täna õhtul.

Nõmme Kalju juhendaja Sergei Frantcev: „Esiteks tahan soovida palju õnne kõigile naistele naistepäeva puhul! Mis aga puudutab jalgpalli, siis ees on ootamas esimene voor, kõikidel on palju jõudu ning kindlasti tuleb võitluslik ja raske mäng. Anname endast maksimumi, et saavutada positiivne tulemus.''

Kaitsja Maximiliano Ugge: „Reede õhtul võõrustame kodusel Hiiu staadionil Paide Linnameeskonda. Ees ootab meistrivõistluste esimene kohtumine ning kindlasti ei tule lihtne mäng - seda näitas Paide meile ka eelmisel hooajal, mil neid võõrustasime. Olen kindel, et kui mängime sama keskendunult nagu Superkarika finaalis, siis suudame tabelisse esimesed 3 punkti kirja saada. Peame näitama, et suudame oma tiitlit kaitsta ja kindlasti tahame oma võiduga teha kingituse kõikidele naistele, kes meid naistepäeval Hiiule toetama tulevad! Ootame Teid staadionile!''

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: „Läheme uuele hooajale hea tundega vastu. Meeskond on talvised koormused kenasti üle elanud ja kogu meie ettevalmistusperiood on läinud plaanipäraselt. Mängust rääkides, siis juba esimeses voorus kohtume tiitlikaitsjaga. Kalju on suutnud oma tuumiku säilitada ning tuua rida täiendavat jõudu, mistõttu leian, et Kalju on märksa tugevam meeskond kui eelmisel hooajal. Seda näitas ka superkarika finaal. Igal juhul me austame vastast ja teame, et kui kaotame hetkeks valvsuse, karistatakse meid kohe. Oma ideede elluviimiseks peame olema väga fokuseeritud, pingutama ja andma endast kõik. Loodetavasti väljak on heas seisukorras ning mõlemad meeskonnad pakuvad publikule head dünaamilist mängu. Siinkohal tahan soovida kõikidele meeskondale head hooaja algust!"

Kaitsja Karl Mööl: „See algab taas! Iga mängija lemmikhetk, kui peale tugevat hooaja ettevalmistust saab lõpuks punktide peale mängima hakata. Kõik teavad, et Kalju on tugev vastane, ihkab kaitsta meistritiitlit ning pikendada oma kaotusteta seeriat. Meie läheme igat mängu võitma ja eks jalgpall näitab, kuidas punktid jagunevad. Soovin kõigile mõnusat hooaega!"

Mängu peakohtunik on Kristo Tohver, keda abistavad Jaan Roos ja Silver Kõiv. Neljas kohtunik on Martti Pukk.