Avamängus 78:55 võidu teeninud Tallinna Ülikool suutis korduskohtumise avaveerandi 22:21 võita ning suurendas Annika Kösteri ja Kati Rausbergi juhtimisel poolajaks vahe 39:33 peale. Kolmandal mänguperioodil tulid vastased korraks juba kolme punkti kaugusele, kuid viimasele neljandikule mindi siiski Janne Schasmini hoolealuste seitsmepunktilises eduseisus (54:47). Kui normaalaja lõpuni jäi kaheksa minutit, jõudsid lätlannad 54:54 viigini ja asusid seejärel mängu juhtimagi. Kaks minutit enne lõpuvilet olid tallinlannad jäänud juba kuuepunktilisse kaotusseisu, mis küll edasipääsu seisukohalt ei tähendanud veel midagi halba, sest + 23 oli ju ees. Annika Kösteri tabav lähivise ja Kati Rausbergi kaks valusat kolmest mängu lõpus tõid Tallinna Ülikoolile emotsionaalselt vajaliku võidu siiski kätte. Kahe mängu kokkuvõttes alistas Tallinna naiskond lätlannade RSU 25 punktiga, 147:122, vahendab Basket.ee.

Koguni 7 kaugviset tabanud Rausberg tõi üleplatsinaisena 25 punkti, haaras 4 lauapalli ning jagas 3 resultatiivset söötu. Köster lisas 20 silma, 5 lauapalli ja 7 söötu. Trine Kasemägi kogus 10 punkti, 8 lauapalli ja 4 tulemuslikku söötu. Vastaste parim oli 20 silmaga Ilze Gotfrida.

Poolfinaalmängus tuleb Tallinna Ülikoolil vastamisi minna Kaunase Aistese ja Klaipeda Fortuna paari võitjaga. Esimese kohtumise võitis Fortuna 82:74. Otsustav kohtumine Kaunases algab kell 15:00.

Eesti-Läti-Leedu Ühisliiga finaalturniir peetakse 9.-10.märtsil Vilniuses Ryto arenal.