Bulls jäi peale numbritega 126:116. Esimese veerandaja viie punktiga kaotanud Bulls tegi vahe sisse teisel veerandil, mis võideti 36:18. Kätte võidetud eduseisu Bulls enam käest ei andnud.

Chicago vedasid võidule Lauri Markkanen ning Zach LaVine, kes viskasid mõlemad oma karjääri uue punktirekordi. Markkaneni arvele jäi 35 punkti ja 15 lauapalli, üleplatsimeheks kerkinud LaVine kogus 42 punkti. Markkanenist sai alles neljas Bullsi mängija, kes suutnud viimase kümne aasta jooksul kaheksas järjestikuses kohtumises visata vähemalt 20 punkti.

Celticsi resultatiivseim oli Kyrie Irving 37 punkti ja 10 resultatiivse sööduga, Al Horford lisas 19 silma.

Haigust raviva James Hardenita mänginud Houston Rockets alistas läänekonverentsi liidri Golden State Warriorsi 118:112. Üleplatsimeheks kerkis Warriorsi Kevin Durant 29 punktiga. Stephen Curry ja Klay Thompson lisasid vastavalt 25 ja 20 punkti. Võitjate eest tegi suurepärase esituse Chris Paul, kes viskas 23 ja andis 17 resultatiivset söötu.