Chelsea läks kohtumist juhtima 16. minutil, kui oma esimese värava sinisärkide eest lõi jaanuaris AC Milanist Inglismaale siirdunud Gonzalo Higuain. Esimese poolaja viimasel minutil suurendas Eden Hazard eduseisu kahele väravale.

Pärast pausi lisasid nii Higuain kui Hazard veel ühe värava. Kohtumise lõppseisu vormistas David Luizi tabamus 86. minutil.

Kaks väravat kirja saanud Higuain on karjääri jooksul löönud Maurizio Sarri käe all 37 liigamänguga 37 väravat. Nimelt töötasid mehed varasemalt koos Napoli ridades.

Videod Higuaini väravatest:

Premier League'is tõusis vähemalt ajutiselt teisele kohale Tottenham Hotspur, kes oli 1:0 parem Newcastle Unitedist. Kohtumise ainsa värava lõi 83. minutil Heung-Min Son.

Suurepärast hooaega on tegemas Wolverhampton Wanderers, kui täna alistati võõrsil 3:1 Everton. Tänavuseks hooajaks tagasi Inglismaa kõrgeimasse seltskonda tõusnud Wolverhampton hoiab liigas seitsmendat kohta.