Liverpooli asus juba 3. minutil Senegali koondise staari Sadio Mane väravast juhtima, kuid 46. minutil Inglismaa koondise keskkaitsja Harry Maguire viigistas. Kuigi mängu domineeris Liverpool - palli valdamine lausa 71% -, võiduväravat neid lüüa ei õnnestunud.

Liverpool juhib nüüd meistriliigat tiitlikaitsja Manchester City ees viie punktiga. Hooaja lõpuni jääb 14 vooru.

Õhtu suurima üllatuse serveeris Bournemouth, alistades oma koduväljakul Chelsea meeskonna koguni 4:0. Kaks väravat lõi Joshua King, ühe lisasid David Brooks ja Charlie Daniels. Chelsea eest tegi täna debüüdi Juventusest laenule võetud Gonzalo Higuain, kuid argentiinlane jäi märkamatuks ja vahetati 65. minutil pingile.

Chelsea oli viimati Premier League`is nelja väravaga kaotanud 1996. aastal, mil Liverpoolile jäädi alla 1:5.

Vigastatud Harry Kane`ita mänginud Tottenham sai koduväljakul raske 2:1 võidu Watfordi üle. Veel 80. minutil kaotusseisus olnud Põhja-Londoni klubile tõid võidu Aasia karikaturniirilt naasnud Son Heung-Mini (81.) ja Fernando Llorente (87.) väravad.

Sadio Mane lõi 1:0