Mänguskoori avas juba 9. minutil tõsisest vigastusest naasnud Connor Wickam. 34. minutil realiseeris endise koduklubi vastu penalti Andros Townsend. Hetk varem oli karistusalas käega palli puutunud Kyle Walker-Peters.

Vahetult enne poolajapausile minekut tekkis 11 meetri karistuslöögi võimalus ka Tottenhamile, kuid Kieran Trippier lõi nahkkera napilt vasakust postist mööda.

Teises tänases mängus sai Londoni Chelsea kindla 3:0 võidu esiliigaklubi Sheffield Wednesday üle.

Millwalli suurele võidule eelnes massikähmlus

Laupäeval läks Londonis kähmluseks Millwalli ja Evertoni fännide vahel. Sotsiaalmeediasse on postitatud mitmeid häirivaid kaadreid nimetatud klubide poolehoidjate rusikavõitlustest. Suurem märul puhkes Surrey Keysi raudteejaamas, mäng ise toimus Millwalli The Den staadionil. Politsinikud pidid kakluse lahutamiseks kasutama kumminuiasid. Ühtegi inimest siiski ei arreteeritud.

Tõsisemaid näovigastusi sai üks 20-aastates mees, kes viidi Lõuna-Londoni haiglasse. Politsei pressiesindaja teatel pole tema seisund õnneks eluohtlik.

Tulemusega 3:2 võitis pingelise mängu ja pääses veerandfinaali esiliigaklubi Millwall. Võiduvärav löödi neljandal üleminutil.

Koha 16 parema hulgas on juba taganud ka Swansea City, AFC Wimbledon, Bristol City, Derby County, Doncaster Rovers, Watford, Manchester City ja Manchester United. Neljas mängus tuleb avakohtumise viigi tõttu pidada ka kordusmäng 5. veebruaril, kuid 5. ringi paarid loositakse juba homme.