Dortmund läks kohtumist juhtima 24. minutil, kui täpne oli Achraf Hakimi. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud.

Pärast pausi hakkas pihta väravatesadu. Marco Reus, Mario Götze ja Raphael Guerreiro suurendasid Dortmundi eduseisu neljaväravaliseks. Kuigi Hannoveri eesti lõi Marvin Bakalorz ühe värava 86. minutil tagasi, jäi viimane sõna Dortmundile. Kohtumise viimasel minutil vormistas 5:1 lõppseisu Axel Witsel.

Kaks väravasöötu sai kirja Inglismaa talent Jadon Sancho. 18-aastasel inglasel on Bundesligas tänavu kirjas üheksa resultatiivset söötu ning kuus väravat.

Dortmundi Borussia on kogunud 19 mänguga 48 punkti, mis on ühtlasi klubi rekordtulemus 19 kohtumisega. Nad edestavad Borussia Mönchengladbachi ja Müncheni Bayernit üheksa punktiga. Ühe kohtumise vähem pidanud Bayern võõrustab täna Stuttgarti.