Kõige dramaatilisemaks osutus kohtumine Timberwolvesi ja Phoenix Sunsi vahel, mille otsustas Derrick Rose'i ülivõimas teine poolaeg: esimese 24 mänguminutiga vaid kaks punkti kirja saanud Rose võttis teisel poolajal ohjad enda kätte, viskas viimase kahe veerandiga 29 punkti ning tõi kastanid tulest ka viimasel sekundil, tabades 114:114 viigiseisult võiduviske.

2011. aasta MVP arvele kogunes lõpuks 31 punkti, võitjate poolelt tegi 30 punkti ja 12 lauapalliga korraliku esituse ka Karl-Anthony Towns.

Kindla võidu sai Indiana Pacers, kes alistas koduseinte toel Charlotte Hornetsi 120:95. Võitjate resultatiivseim oli 21 punktiga Victor Oladipo.

Nädala viimases kohtumises sai raske võidu LA Clippers, kes oli võõrsil 103:95 üle San Antonio Spursist. Tobias Harrisel jäi 27 punkti, 9 lauapalli ja 9 korvisöödu juures napilt puudu kolmikduublist, kaotajate poolelt kogus LaMarcus Aldridge 30 silma ja 14 lauapalli.