Klaebo alustas sõitu 1.20 enne Ustjugovit ning juhtis veel 8,1 km vaheajapunktis 45 sekundiga. Lõpukilomeetril vähendas venelane oluliselt vahet, kuid norralast kätte enam ei saanud.

"See oli tõesti raske. Olin eilsest päevast väga väsinud," tunnistas Klaebo. "Terve sõidu vältel sain infot, et Sergei (Ustjugov) on väga kiire. Suutsin end siiski kokku võtta ja lõpuni pingutada. Väga lahe, et võitsin."

Kolmandaks sõitis end viiendalt kohalt alustanud norralane Simen Hegstad Krueger, kes kaotas lõpuks Klaebole 48,8 sekundiga. Neljas oli kuuendana startinud norrakas Sjur Röthe (+1.05,3), viiendaks taandus kolmandana rajale saanud venelane Aleksander Bolšunov (+1.26,6).

Esikuuiku lõpetas venelane Andrei Melnitšenko (+1.37,1). Esikaheksas oli lausa neli norralast ja neli venelast!

22-aastasest Klaebost sai ühtlasi kõigi aegade noorim Tour de Ski võitja. Varasem rekord kuulus šveitslasele Dario Colognale, kes võidutses 2009. aastal Klaebost 223 päeva vanemana.