Knicks pääses juhtima kohe esimesel veerandil, mis võideti 39:25. Poolajaks suutis Lakers vähendada kaotusseisu 10 punkti võrra ning poolajale mindi Knicksi 63:59 eduseisul.

Kolmandal veerandajal jätkus Lakersi hea hoog ning viimasele vaatusele mindi juba kodumeeskonna 92:86 eduseisus. Viimasel veerandajal pani oma paremuse maksma Knicks, kes sai lõpuks 119:112 võidu.

Võitjate resultatiivseim oli Tim Hardaway Jr. 22 silmaga. Võimsa kaksikduubli sai kirja Enes Kanter, kes viskas 16 punkti ja võttis 15 lauapalli. Lakersi eest olid resultatiivseimaid Brandon Ingram, Kentavious Caldwell-Pope ja Javal McGee, kes viskasid vastavalt 21, 19 ja 18 punkti. Kohtumisest jäi kõrvale kubemelihase vigastust raviv LeBron James.

Oklahoma City Thunders alistas Paul George'i (37p) ja Russel Westbrooki (31p) juhtimisel Portland Trail Blazersi 111:109.