CSKA tegi vahe sisse juba esimesel veerandajal, mis võideti 24:17. Poolajaks oli CSKA ees 49:40. Kolmanda veerandaja järel oli CSKA eduseisu veelgi kasvatanud, juhtides 75:53. Viimase vaatuse võitis küll Himki 21:13, ent kordagi ohtlikuks nad CSKA-le enam ei saanud.

Üleplatsimees oli Himki Stefan Markovic 18 silmaga. Malcolm Thomas lisas 15 punkti. Võitjate resultatiivseim oli Daniel Hackett 14 silmaga. Sergio Rodriguez panustas 12 ja Cory Higgins 11 punkti.

Koduväljakul sai raske võidu Piraeuse Olympiakos, kes oli 88:81 parem Istanbuli Anadolu Efesist. Kohtumist alustas paremini kodumeeskond, kes võitis esimese veerandaja 25:12. Teisel veerandil viskas Istanbuli klubi koguni 34 punkti ning poolajale mindi Olympiakose napis 48:46 eduseisus.

Kolm ja pool minutit enne mängu lõppu oli veel Olympiakos maas 76:77, kui Axel Toupane tabas kolmese ja viis Olympiakose ette. Pärast seda kreeklased enam eduseisu käest ei andnud ning võtsid lõpuks 88:81 võidu.

Olympiakose resultatiivseim oli Toupane 19 punktiga, Nikola Milutinov lisas 15. Üleplatsimeheks kerkis Istanbuli poolelt Vasilije Micic 24 silmaga.